[Ogłoszenia] Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

2012-04-10 19:34

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Ogłoszenia Parafialne

 

Drodzy Moi!

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najpiękniejsze święto. Z tej okazji wszystkim Drogim Parafianom i Miłym Gościom składam najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: niech te dni zwycięstwa życia nad śmiercią będą pełne radości, miłości i pokoju, byśmy mimo różnych trosk i kłopotów mogli zawsze śpiewać radosne „ALLELUJA - Jezus żyje”.

Szczęść Boże!

 

1.        Dziś Msze Święte o godz. 6:00 Rezurekcja w Parkowie, 9:45 w Wełnie i 11:30 w Parkowie.

2.        Dziś kolejny dzień Nowenny do Miłosierdzia Bożego o godz.15:00, aż do przyszłej niedzieli każdego dnia o godz.15:00 w Godzinie Miłosierdzia, zapraszam do naszej świątyni na wspólną modlitwę.

3.       Jutro - w drugi dzień świąt Eucharystie o godz. 8:00, 9:45 - Wełna i 11:30 Parkowo. Jutrzejsza składka przeznaczona jest tradycyjnie na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

4.       Składam serdeczne podziękowanie wszystkim Parafianom za udział w Liturgii Triduum Paschalnego, za złożone życzenia w Wielki Czwartek z okazji ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa i Eucharystii naszemu gościowi Ks. Prymasowi Seniorowi oraz mi, za wspólną modlitwę i życzliwość. Dziękuję Mieszkańcom Parafii Parkowo, Pani Sołtys i Radzie Sołeckiej, Radnym Miejskim, Caritas Parkowo, Stowarzyszeniu Parkowianka, Matką Żywego Różańca, Liturgicznej Służbie Ołtarza.

5.      Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim Panom, którzy przygotowali ciemnicę, tj. kaplicę adoracji i Grób Pański, wszystkim, którzy złożyli ofiary i ofiarowali kwiaty do Grobu Pańskiego, za wszystkie dekoracje wykonane na te dni świąteczne - wykonawcom, pomocnikom, wszystkim wspierającym i życzliwym Bóg zapłać.

        Dziękuję także LSO, za tak piękną oprawę tych dni, za zaangażowanie, ofiarność w służbie Panu Bogu i wspólnocie Bóg zapłać.

        Podziękowania kieruję również do wszystkich pocztów sztandarowych, osób niosącym feletrony, Matek Żywego Różańca, Rolników, Straży Pożarnej, Młodzieży Strażackiej za asystę - wartę przy grobie Pańskim, szafarzom, pani kościelnej, organistce. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tak uroczystej oprawy liturgicznej i głębokiego przeżycia tych dni świętych i Wam Wszystkim za obecność w tych dniach w naszej Parafialnej Świątyni, wspólną modlitwę, refleksję, medytację serdeczne szczerze z serca płynące Bóg zapłać.


za: Hlondianum

.

Dziękujemy za wszystkie głosy na naszą stronę w Rankingu stron ministranckich:)