Podsumowanie pierwszego Quizu LSO Parkowo.

2011-08-01 14:06

 W naszym pierwszym (historycznym) quizie wzięło udział 30 uczestników. Maksymalną ilość punktów (32 pkt.) zdobyło dwóch rozwiązujących nasz test. Bardzo dobry wynik 31 pkt. uzyskały dwie osoby, a 4 następne – 30 pkt. Od 20-29 pkt uzyskało 18 osób. Najmniejszą ilość punktów zdobyta przez jednego z jednego z uczestników to 12 pkt, a kolejni 13, 15 i 16 pkt – myślimy, że wszyscy, którzy uzyskali wynik poniżej 20 pkt poprawią się w następnych quizach – do czego bardzo zachęcamy.

 

Najwięcej trudności sprawiło pytanie nr 9, w którym wszystkie odpowiedzi były prawidłowe, ale odpowiedź, która była punktowana najbardziej to odpowiedź 3 – Ewangelię może czytać każdy z nas (zwróćcie uwagę, że nie pytaliśmy o miejsce Jej czytania (msza św.).

 

Najwięcej błędnych odpowiedzi padło w pytaniu nr 22 – Pan Jezus zaczął nauczać, gdy miał ok.30 lat; w wieku 12 lat w świątyni przysłuchiwał się, a następnie zadawał bardzo rozsądne pytania, ale jeszcze nie nauczał.

 

Podkreślić należy, że uczestnicy nadawali sobie oryginalne nicki, np. „Jestem anonimem – przepraszam” (każdy, kto nie wysłał potwierdzenia mailem był, jest i pozostanie „anonimem” nawet gdyby podał jakiekolwiek imię:). „Podam się za kogo chcę” – masz do tego prawo. „XXX” – co trzy głowy to nie jedna;).

 

W tej sytuacji postanowiliśmy przyznać nagrody za odwagę, jaką wykazali się Tobiasz i Kajetan podpisując się imieniem i nazwiskiem.

 

O miejscu i terminie wręczenia nagród zwycięzców pierwszego quizu LSO Parkowo poinformujemy mailem.

 

Wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych quizach LSO Parkowo. NAGRODY CZEKAJĄ:)))

Zapraszamy do następnych Quizów


za: Hlondianum

.

Dziękujemy za wszystkie głosy na naszą stronę w Rankingu stron ministranckich:)