Nowości / Informacje

[Ogłoszenia] IV Niedziela Wielkiego Postu

2012-03-18 09:33

 

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
18 marca 2012

 

1.        Niedziela dzisiejsza - Niedziela Laetare - pomaga bez rozpaczy, z rozwagą spojrzeć na kolejny etap wielkopostnego skupienia.

2.       W każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godzinie 14:30, a w każdy piątek Droga Krzyżowa o godzinie 18:30. Za pobożny udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej odprawianych w kościele można dostąpić odpustu zupełnego.

3.       Jutro, tj.19 marca, przypada uroczystość świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Jezusa. Na Eucharystie o godz.8:30 i 18:00 w tę uroczystość zapraszamy szczególnie mężczyzn, bowiem św.Józef jest ich wspaniałym patronem i opiekunem.

W Budziszewku tego dnia odpust o godz.19:00. W związku z tym Biuro parafialne będzie nieczynne.

4.      Dzieci i młodzież zapraszam do udziału w konkursie na największą i najbardziej kolorową palmę, który odbędzie się w Niedzielę Palmową.

5.       Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Parafii i składaną jałmużnę wielkopostną na podatki kościelne i utrzymanie seminarium, pokrycie wydatków remontowych, za oświetlenie kościoła w Parkowie i remonty obu kościołów. Bóg zapłać.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

za: Hlondianum

.

Dziękujemy za wszystkie głosy na naszą stronę w Rankingu stron ministranckich:)